-->

هولدینگ ایده پردازان در زمستان سال ۱۳۸۸ و با مدیریت وحید خسروی کار خود را برپایه اجرا و پیاده سازی بزرگترین و قدرتمندترین سامانه ارسال پیام کوتاه در فضای مجازی ایران آغاز کرد و پس از ماه ها تلاش بی وقفه ی کارشناسان و مهیا کردن بستری مناسب جهت بکارگیری خلاق ترین جوانان متخصص ایرانی توانست در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۸۹ فعالیت رسمی خود را به صورت حرفه ای آغاز نماید و خود را تحت عنوان IPE.ir در بازار داخلی به شهرت برساند.

شروع فعالیت ایده پردازان

نمایشگاه الکامپ سال ۱۳۸۸ با یک تیم سه نفره و حداقل امکانات

 

هم اکنون برآنیم تا بتوانیم با ارائه راهکارهای نوین ، متناسب با سلیقه مخاطبان و با ارایه خدمات با کیفیت و مطلوب علاوه بر کاهش هزینه های مشتریان ، سهمی در افزایش درآمد و پیشبرد اهدافشان داشته باشیم ، امید است در راهی که پا نهاده ایم با یاری پروردگارمان موفق بوده و در خدمتگزاری به مردمان این دیار پارسی زبان سربلند باشیم.

elec2015-ipe

نمایشگاه الکامپ سال ۱۳۹۴ با بیش از ۳۰ نفر همکار و امکاناتی غیرقابل قیاس با سال ۱۳۸۸

 

در ادامه مختصر به معرفی زیرمجموعه های ایده پردازان می پردازیم :

سامانه ارسال پیامک انبوه اس ام اس sms

شاید پیامک های تبلیغاتی جذاب به نظر نرسند ، اما ایده پردازان با بیش از ۷۰ هزار کاربر و  ۷ سال تجربه در زمینه خدمات پیام کوتاه ، راهکارهایی مانند باشگاه مشتریان و وب سرویس و … را ارایه داده است ، تا فرستنده و گیرنده پیامک بهترین بازخورد را از پیامک ارسال شده دریافت نمایند .

توجه به حقوق مشتری ، کیفیت خدمات و نرم افزار ، صداقت و شفافیت از مهمترین عوامل تاثیر گذار بوده اند .

1

CMS یا content management system به معنای سیستم مدیریت محتوا ، یکی دیگر از زیرمجموعه هولدینگ ایده پردازان می باشد ، ابتدا کار با طراحی سایت آغاز شد ، اما در حال حاضر رویکرد کمی تغییر کرده است و به زودی ایده هایی جدید در رابطه با مدیریت محتوای سایت ها ارایه خواهد شد .

4

ارایه هاستینگ ، دامنه ، سرور اختصاصی و مجازی در داخل ایران از خدمات قابل ارایه در server.ir می باشد ، این بخش همانند سایر زیرمجموعه ها نیاز به تخصص بالایی دارد و تا به حال به جایگاه خوبی در میان رقبا رسیده است .

5

شاید با کلمه VOIP یا همان Voice  Over IP آشنا باشید ، یکی از بخش های مدرن شرکت ایده پردازان بخش VOIP می باشد که سیستم های تلفنی مبتنی بر IP می باشد ، ظاهرا ویپ کمی پیچیده است ، اما بسیار ساده برایتان توضیح می دهیم که سیستم های VOIP سیستم هایی فراتر از سانترال هستند ، در سیستم های تلفنی سانترال شما محدود به سخت افزار هستید و به همین علت انعطاف پذیری بسیار پایین می باشد ، اما در سیستم VOIP تلفن ها بر بستر نرم افزار راه اندازی می شود ، مثلا در یک نوع آن شما کارتی را به رایانه خود متصل می کنید و نرم افزار هم روی رایانه نصب می شود ، خط های تلفن شما به این کار متصل می گردد (همانند مودم های dialup ) از این جای کار سیستم تلفن شما نرم افزاری شده و در بستر شبکه شرکت شما یا اینترنت جهت انتقال تماس به راه دور قابل بهره برداری می باشد .

3

این زیرمجموعه هولدینگ ایده پردازان اقدام به برنامه نویسی و ارایه خدمات ایمیل مارکتینگ به صورت کاملا بومی نموده است ، با این سیستم نرم افزاری شما می توانید ارسال ایمیل انبوه یا تکی و … به مخاطبانتان جهت اطلاع رسانی ها یا تبلیغات داشته باشید .

6

تاپ تویز که بیش از ده سال از فعالیت آن سپری شده است سال ۱۳۹۴ به ایده پردازان پیوست و هدف ایده پردازان از این هولدینگ به ظاهر غیرمرتبط با فعالیت های قبلی تجارت بی الملل است ،‌ که در راستای این سیاست در حال حاضر در زمینه واردات و پخش عروسک های پولیشی فعالیت می نماید .

تمامی شرکت های فوق زیرمجموعه هولدینگ ایده پردازانی هستند که سال ۱۳۸۸ به عنوان یک استارتاپ شروع شد و در حال حاضر به موفقیت های عظیمی دست پیدا کرده است و در هر شاخه ای که فعالیت می کند موفق ظاهر می شود ، زیرا زیرساخت ها و اصول به درستی چیده شده است و سیستم وابسته کامل به عوامل خارجی و وضعیت اقتصادی ندارد .

vahid khosravi vahid khosravi vahid khosravi

تمامی حقوق برای مهندس وحید خسروی محفوظ می باشد