thank-you

امروز روز قشنگ و مثبتیه چون من ، وحید خسروی ، باز هم این فرصت را دارم که در vkh.ir در خدمت شما باشم ، امروز قصد دارم که پاسخ ایمیل دوست عزیزی را که از طریق بخش ارتباط با ما برای من پیام گذاشته است از این طریق پاسخ دهم ، زیرا شاید این پاسخ برای سایرین هم کاربرد داشته باشد و همچنین از این طریق از جناب آقای فضل اولی تشکر کرده باشم .

جناب آقای رحمان فضل اولی

سلام

سپاس از شما که وقت گذاشتید و به سایت vkh.ir سر زدید و سپاس از مهربانی و توجه شما ، من نکات قابل توجهی را در ایمیل شما دیدم که از این طریق به شما اعلام می نمایم :

آقای رحمان فضل اولی : “شما عالی هستید”

خوشحالم که شما ایمیل خود را با جمله ای که به من انرژی مضاعفی بدهد که اهداف vkh.ir را با انرژی بیشتری پیش ببرم شروع کرده اید .

 

آقای رحمان فضل اولی : “هدف از برقراری این ارتباط تنها تحسین شماست. شروع کار شما را بخاطر دارم. و از راه دور شاهد تلاش های شما بوده ام. شاید با نام رحمان فضل اولی جز اولین مشتری های شما بوده باشم. و هر چند مختصر، سعی کرده ام با شما همراه باشم”

خرسندم که شما هدفمند حرکت می کنید و در ابتدای ایمیل هدف خود را از این ایمیل تعیین کرده اید و بر خود می بالیم که شما این همه سال ما را همراهی نموده اید و قطعا موفقیت های ما بدون مشتریانمان ممکن نبوده و نیست .

 

آقای رحمان فضل اولی : “بدست آوردن موفقیت از دیدگاه من کار آسانی است. اینکه خود را باور داشته باشیم بسیار اهمیت دارد ولی برنامه ریزی و مدیریت کار ها هم باید به گونه ای هدفمند انجام شود تا موفقیت حاصل شود. متاسفانه بنده انسان موفقی نیستم ولی جالب اینجاست که همیشه ایمان داشته و دارم که موفقیت بسیار به من نزدیک است.”

این موضوع چقدر عالی است که شما رسیدن به موفقیت را سخت نمی دانید ، نه اینکه سخت نیست ، مسیر پر پیچ و خمی وجود دارد ولی این پیچ و خم ها هم ، جذاب و چالش بر انگیز هستند و کسانی که به سختی مسیر نمی اندیشند و مسیر را ساده و رسیدن را آسان تر می بینند به هدف بیشتر نزدیک می شود ، تا کسانی که مسیر را خیلی سخت و مشکل می بینند و حرکت نمی کنند ،‌ هدف vkh.ir نیز این است که بتواند این برنامه ریزی ها و مدیریت کارها را برای افراد ساده تر کند ، شما قطعا موفق هستید ، زیرا قدردان هستید و هدفمند حرکت می کنید ،‌  من یک جمله دارم که میگویم ‘اگر میخواهید پیشرفت نکنید چند دلیل بیاورید که الان موفق هستم و شرایط فعلی عالی است’ پس مطمئن هستم که شما میخواهید موفق تر باشید .

 

آقای رحمان فضل اولی : “کوله باری از مشکلات حرکت سعودی بنده را حدود ۱۳ سال است که کند نموده ولی همچنان پا برجا هستم. زیرا خدایم همیشه می گوید تنها نیستی و این تنها یک بازی است پس نقشت را زیبا بازی کن هرچند غمگین است. در این بازی کسب ثروت هم یکی از انتخاب هاست که نمادی از موفقیت است.”

من به شما و سایرین در سمینارهایم خواهم گفت که چقدر مشکل داشته ام و چه مسیری را مثل شما در طی حدودا ۱۴  سال سپری کرده ام و هر روز با مشکلات زیادی مواجه شده ام ، ولی در همین رابطه مطلبی نیز نوشته ام و بعدا نیز مفصل تر در سمینار ها به این موضوع خواهم پرداخت و پیشنهاد می کنم هر وقت که مشکلی داشتید بعد از این که مشکل را حل کردید دقت کنید که آیا امروز قوی تر هستید یا قبل از مشکل ؟ مشکلات برای قوی تر کردن شما برایتان پیش می آیند و ثروت فقط پول نیست و من برایتان ثروت را آرزو می کنم نه پولدار شدن را …

 

آقای رحمان فضل اولی : “به هر حال امیدوارم که به بهترین ثروت ها در هر زمینه ی مثبتی دست یابید و ستاره زندگیتان همیشه با عشق و پر نور بتابد و ژل رویال وجودتان همیشه جوان و قدرتمند و پر انرژی باقی بماند.”

سپاسگزارم از لطف و مهربانی شما و اینکه برای دیگران بهترین ها را آرزو می کنید و ممنونم که وقت گذاشتید و مثل همیشه ایده پردازان را همراهی می نمایید .

وحید خسروی

لطفا مثبت باشید | +Be

سپاس از وحید خسروی

 

2 دیدگاه در “پاسخ به ایمیل آقای فضل اولی”

 1. رحمان فضل اولی گفت:

  درود. بنده را مورد لطف خود قرار دادید و از این اتفاق بسیار خوشحال هستم و سپاس بیکران از توجه شما ❤

  متنی از یک اسطوره:

  هیچ رازی در کار من وجود ندارد …
  خیلی ساده؛ من طرحم را به ۱۲۰۰ نفر نشان دادم
  نهصد نفرشان قاطعانه گفتند : نه!
  و سیصد نفر به آن توجه کردند
  هشتاد و پنج نفرشان نظر مثبتی داشتند ولی بیشترشان در عمل هیچ کاری نکردند
  سی نفر از آنان طرح را جدی گرفتند
  و یازده نفرشان با سرمایه گذاری در طرح، من را مولتی میلیاردر کردند

  (بیل گیتس)

  و با شما موافقم که ثروت تنها پول نیست. به قول زنده یاد حسین پناهی عزیز:

  بعضی ها خیلی فقیرند. تنها داراییشان پول است!

  آرزوی بهترین ها ✔ …

  1. قابل شما را نداشت و از شما بسیار سپاسگزارم بابت دیدگاه بسیار قشنگتون
   شاد ، موفق و مثبت باشید

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⧏ مطالب دیگری که میتوان مطالعه کرد ⧐

 • رهبري يا رياست شركت
  رهبري يا رياست به زبان ساده
  زمان مورد نياز براي مطالعه اين مطلب : حداكثر 2 دقيقه حتما مطالب بسيار زيادي را خوانده يا ديده ايد در اين رابطه كه شركت خود را رهبري كنيد و رياست را كنار بگذاريد ، اما درك اين موضوع همچنان ممكن است كه برايتان شفاف نباشد ، در اين مطلب قصد دارم كه به بيان بسيار ساده اي رهبري را برايتان شرح دهم :فرض كنيد كه شما فرمانده يك لشگر...
 • چرا بعضي كسب و كارها موفق تر هستند ؟
  آيا تا به حال فكر كرده ايد كه چرا بعضي برندها یا کسب و کارها بسيار موفق تر هستند ؟قطعا پاسخ به اين سوال بسيار طولاني است و دلايل بسيار عمده اي مي تواند داشته باشد ،‌ اما در اين مطلب مي خواهم به يك دليل بسيار مهم اشاره كنم :توجه به جزئياتتوجه به جزئيات يكي يا بعضی اوقات تنها دليلي است كه باعث مي شود كه برخي بنگاه...
 • رابطه قشنگ مشکلات با زندگی
  همه ما انسان های زنده ، مشکل داریم ، مشکل همانند شکست ، نتیجه حرکت است نه سکون ، حتی سکون هم برای ما مشکل ایجاد می کند ، اما شکست ایجاد نمی کند ، ما انسان ها همواره با مشکلات زیادی در زندگی روبرو می شویم و باید تمامی تلاش خود را برای حل مشکلات داشته باشیم .بسیارند افرادی که در برابر مشکلات از آنها فرار می کنند یا...
pic1-right
pic2-right
pic3-right
pic1-center
pic5-center
pic4-center
pic3-center
pic2-center
pic1-left
pic2-left
pic3-left
pic4-left
pic5-left

تمامی حقوق برای مهندس وحید خسروی محفوظ می باشد