-->

thank-you

امروز روز قشنگ و مثبتیه چون من ، وحید خسروی ، باز هم این فرصت را دارم که در vkh.ir در خدمت شما باشم ، امروز قصد دارم که پاسخ ایمیل دوست عزیزی را که از طریق بخش ارتباط با ما برای من پیام گذاشته است از این طریق پاسخ دهم ، زیرا شاید این پاسخ برای سایرین هم کاربرد داشته باشد و همچنین از این طریق از جناب آقای فضل اولی تشکر کرده باشم .

جناب آقای رحمان فضل اولی

سلام

سپاس از شما که وقت گذاشتید و به سایت vkh.ir سر زدید و سپاس از مهربانی و توجه شما ، من نکات قابل توجهی را در ایمیل شما دیدم که از این طریق به شما اعلام می نمایم :

آقای رحمان فضل اولی : “شما عالی هستید”

خوشحالم که شما ایمیل خود را با جمله ای که به من انرژی مضاعفی بدهد که اهداف vkh.ir را با انرژی بیشتری پیش ببرم شروع کرده اید .

 

آقای رحمان فضل اولی : “هدف از برقراری این ارتباط تنها تحسین شماست. شروع کار شما را بخاطر دارم. و از راه دور شاهد تلاش های شما بوده ام. شاید با نام رحمان فضل اولی جز اولین مشتری های شما بوده باشم. و هر چند مختصر، سعی کرده ام با شما همراه باشم”

خرسندم که شما هدفمند حرکت می کنید و در ابتدای ایمیل هدف خود را از این ایمیل تعیین کرده اید و بر خود می بالیم که شما این همه سال ما را همراهی نموده اید و قطعا موفقیت های ما بدون مشتریانمان ممکن نبوده و نیست .

 

آقای رحمان فضل اولی : “بدست آوردن موفقیت از دیدگاه من کار آسانی است. اینکه خود را باور داشته باشیم بسیار اهمیت دارد ولی برنامه ریزی و مدیریت کار ها هم باید به گونه ای هدفمند انجام شود تا موفقیت حاصل شود. متاسفانه بنده انسان موفقی نیستم ولی جالب اینجاست که همیشه ایمان داشته و دارم که موفقیت بسیار به من نزدیک است.”

این موضوع چقدر عالی است که شما رسیدن به موفقیت را سخت نمی دانید ، نه اینکه سخت نیست ، مسیر پر پیچ و خمی وجود دارد ولی این پیچ و خم ها هم ، جذاب و چالش بر انگیز هستند و کسانی که به سختی مسیر نمی اندیشند و مسیر را ساده و رسیدن را آسان تر می بینند به هدف بیشتر نزدیک می شود ، تا کسانی که مسیر را خیلی سخت و مشکل می بینند و حرکت نمی کنند ،‌ هدف vkh.ir نیز این است که بتواند این برنامه ریزی ها و مدیریت کارها را برای افراد ساده تر کند ، شما قطعا موفق هستید ، زیرا قدردان هستید و هدفمند حرکت می کنید ،‌  من یک جمله دارم که میگویم ‘اگر میخواهید پیشرفت نکنید چند دلیل بیاورید که الان موفق هستم و شرایط فعلی عالی است’ پس مطمئن هستم که شما میخواهید موفق تر باشید .

 

آقای رحمان فضل اولی : “کوله باری از مشکلات حرکت سعودی بنده را حدود ۱۳ سال است که کند نموده ولی همچنان پا برجا هستم. زیرا خدایم همیشه می گوید تنها نیستی و این تنها یک بازی است پس نقشت را زیبا بازی کن هرچند غمگین است. در این بازی کسب ثروت هم یکی از انتخاب هاست که نمادی از موفقیت است.”

من به شما و سایرین در سمینارهایم خواهم گفت که چقدر مشکل داشته ام و چه مسیری را مثل شما در طی حدودا ۱۴  سال سپری کرده ام و هر روز با مشکلات زیادی مواجه شده ام ، ولی در همین رابطه مطلبی نیز نوشته ام و بعدا نیز مفصل تر در سمینار ها به این موضوع خواهم پرداخت و پیشنهاد می کنم هر وقت که مشکلی داشتید بعد از این که مشکل را حل کردید دقت کنید که آیا امروز قوی تر هستید یا قبل از مشکل ؟ مشکلات برای قوی تر کردن شما برایتان پیش می آیند و ثروت فقط پول نیست و من برایتان ثروت را آرزو می کنم نه پولدار شدن را …

 

آقای رحمان فضل اولی : “به هر حال امیدوارم که به بهترین ثروت ها در هر زمینه ی مثبتی دست یابید و ستاره زندگیتان همیشه با عشق و پر نور بتابد و ژل رویال وجودتان همیشه جوان و قدرتمند و پر انرژی باقی بماند.”

سپاسگزارم از لطف و مهربانی شما و اینکه برای دیگران بهترین ها را آرزو می کنید و ممنونم که وقت گذاشتید و مثل همیشه ایده پردازان را همراهی می نمایید .

وحید خسروی

لطفا مثبت باشید | +Be

سپاس از وحید خسروی

 

2 دیدگاه در “پاسخ به ایمیل آقای فضل اولی”

 1. رحمان فضل اولی گفت:

  درود. بنده را مورد لطف خود قرار دادید و از این اتفاق بسیار خوشحال هستم و سپاس بیکران از توجه شما ❤

  متنی از یک اسطوره:

  هیچ رازی در کار من وجود ندارد …
  خیلی ساده؛ من طرحم را به ۱۲۰۰ نفر نشان دادم
  نهصد نفرشان قاطعانه گفتند : نه!
  و سیصد نفر به آن توجه کردند
  هشتاد و پنج نفرشان نظر مثبتی داشتند ولی بیشترشان در عمل هیچ کاری نکردند
  سی نفر از آنان طرح را جدی گرفتند
  و یازده نفرشان با سرمایه گذاری در طرح، من را مولتی میلیاردر کردند

  (بیل گیتس)

  و با شما موافقم که ثروت تنها پول نیست. به قول زنده یاد حسین پناهی عزیز:

  بعضی ها خیلی فقیرند. تنها داراییشان پول است!

  آرزوی بهترین ها ✔ …

  1. قابل شما را نداشت و از شما بسیار سپاسگزارم بابت دیدگاه بسیار قشنگتون
   شاد ، موفق و مثبت باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⧏ مطالب دیگری که میتوان مطالعه کرد ⧐

 • ضمیرناخودآگاه خود را چگونه عادت داده اید ؟ شاد یا غمگین ؟ شما می توانید ضمیر ناخودآگاه خود را تربیت کنید و به آن جملات منفی و غمگین تزریق کنید و یا آنرا مثبت و شاد تربیت کنید . وقتی شما مصنوعی میخندید با توجه به اینکه عضلات صورت شما به حالت خنده تغییر شکل می دهند و این فرمان را مغز شما میدهد ، قطعا در ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر گذار خواهد...
  مثبت گوش كن و مثبت باش
 • آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا بعضی برندها یا کسب و کارها بسیار موفق تر هستند ؟ قطعا پاسخ به این سوال بسیار طولانی است و دلایل بسیار عمده ای می تواند داشته باشد ،‌ اما در این مطلب می خواهم به یک دلیل بسیار مهم اشاره کنم : توجه به جزئیات توجه به جزئیات یکی یا بعضی اوقات تنها دلیلی است که باعث می شود که برخی بنگاه های...
  چرا بعضي كسب و كارها موفق تر هستند ؟
 •   خدا را سپاس برای عزیزانم خدا را سپاس برای دوستانم خدا را سپاس برای سلامتی ام خدا را سپاس برای حال خوب من خدا را سپاس برای آرامشم خدا را سپاس برای داشتن خدای خوبم خدا را سپاس برای اینکه می توانم درآمد کسب کنم خدا را سپاس برای ایرانی بودنم خدا را سپاس برای اینکه می توانم با خدا سخن بگویم خدا را سپاس برای اینکه امروز هم از خواب بیدار شدم و این زندگی ادامه دارد خدا را...
  معجزه سپاسگزاری از خداوند
vahid khosravi vahid khosravi vahid khosravi

تمامی حقوق برای مهندس وحید خسروی محفوظ می باشد